O nas

IWONA NOWAK

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego (Filologia Romańska) oraz Wyższej Szkoły Zarządzania – Polish Open University i Thames Valley University (MBA, Strategiczne Zarządzanie Zasobami Ludzkimi). Przez kilkanaście lat związana z zarządzaniem zasobami ludzkimi w organizacjach (Thomson Polkolor, Rhône-Poulenc, Danone, Medicover i Neumann Management Institute). Zajmowała takie stanowiska, jak Dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Medicover, Dyrektor ds. HR i Komunikacji w Rhône-Poulenc Polska, Kierownik ds. HR w Danone; była odpowiedzialna za całokształt polityki personalnej, ze szczególnym uwzględnieniem strategicznego rozwoju kadry menedżerskiej.

Współtwórca firm doradczo-szkoleniowych Solve Partners oraz De Integro.

Specjalizuje się w dziedzinie diagnozy potencjału kompetencyjnego, diagnozy organizacyjnej (w tym: relacji interpersonalnych). Twórca autorskich programów szkoleniowych w ramach Akademii Menedżera – systemowego rozwoju kompetencji menedżerskich (rekrutacja i selekcja, ocena i rozwój, bieżące zarządzanie i feed-back, wyznaczanie i monitorowanie celów, trudne rozmowy, Train the Trainer). Trener, certyfikowany coach (członek International Coaching Community), konsultant metod Facet 5, Insights Discovery oraz Thomas (analiza profilu osobowości), praktyk NLP (członek The Society of Neuro-Linguistic Programming).

Posługuje się swobodnie językiem francuskim i angielskim. Jej zainteresowania zawodowe, to w szczególności diagnoza organizacyjna, ocena potencjału kompetencyjnego, strategiczny rozwój kadr, psychologia relacji interpersonalnych, executive coaching, life coaching, work-life balance.

Prywatnie: dorosła córka i dwa bardzo puszyste koty:)

:: Tel: 601 773 092 :: email: iwona.nowak@innowa-development.pl

MAŁGORZATA UFNAL

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej (specjalizacja: Psychologia    Kryzysu    i    Interwencji   Kryzysowej    oraz  Organizacja i Zarządzanie Zasobami Ludzkimi).

Trener i konsultant w obszarze HR oraz coach (executive coach i coach kariery). Posiada certyfikat Erickson College (The Art and Science of Coaching) oraz Corporate CoachU (Coaching Clinic) w ramach International Coaching Federation.

Praktykę w konsultingu zdobywała w ramach firm doradczych HR Business Partners (ekspert rozwoju indywidualnego, menedżer ds projektów HR) oraz HR Expert Service (prezes spółki, współudziałowiec), specjalizując się w następujących obszarach: outplacement indywidualny i grupowy, diagnoza kompetencji, budowanie modeli kompetencyjnych, Asessment/Development Centre, zarządzanie talentami, badanie klimatu organizacyjnego i zaangażowania pracowników oraz projekty rekrutacyjne, pracując dla takich Klientów jak: Abbott, Cephalon, EGIS, Eventim, Generali, Grupa Żywiec.

Specjalizuje się w executive coachingu, coachingu kariery oraz outplacemencie. Wspiera w rozwoju osobistym   i  zawodowym  Klientów  rekrutujących   się  z  obszarów  kadry  zarządzającej.  Pomaga w znajdowaniu najbardziej efektywnych rozwiązań problemów biznesowych oraz osobistych.

Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Certyfikowany i doświadczony użytkownik profilu osobowości zawodowej Master Person Analysis oraz Master Competence Analysis. Posiada dyplom "Zarządzania projektami wg metodologii PMI".

Prywatnie  najbardziej  lubi  tracić  czas  pijąc  kawę i rozmawiając z ludźmi. Uwielbia wspólne gotowanie i biesiadowanie, czego rezultatem są dwie książki kucharskie wydane w celach charytatywnych, których jest współpomysłodawcą i współtwórcą.

ROBERT SAKIEWICZ

Psycholog z wykształcenia i z zamiłowania, handlowiec i manager sprzedaży z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywał pracując w takich firmach jak: Agros (tworzył i zarządzał komórką sprzedaży wewnętrznej), Kraft Foods (Przedstawiciel Handlowy, Area Sales Manager), Office Depot (Dyrektor Działu Sprzedaży), Crowley Data Poland (Menadżer Działu Sprzedaży).

Zarządzał   nawet   kilkuset   osobowymi   zespołami   sprzedaży,   kierował   pracą i rozwijał zarówno podległych pracowników, jak i managerów.

Od 2006 roku pracuje jako zawodowy trener i coach; ma na swoim koncie ponad 600 szkoleń przeprowadzonych dla klientów z różnorodnych firm i branż.

Jego specjalności trenerskie, to wszelkie odcienie skutecznej sprzedaży, komunikacja i skuteczność osobista, zarządzanie i motywacja, train the trainer, obsługa klienta, profesjonalna prezentacja i wiele innych.

Jego zainteresowania, to przede wszystkim rodzina, a także sport (wspinaczka skałkowa, pływanie), chrześcijaństwo, włóczenie się po nieznanych odludnych miejscach, działalność charytatywna), życie.

Jego celem i ambicją zawodową jest być trenerem, po spotkaniu z którym ludzie inaczej widzą swoją pracę, i dostrzegają umiejętności, o których nie wiedzieli lub których szukali.

KRZYSZTOF STEFANIAK

Doświadczony menedżer, trener i konsultant w obszarach: rozwój osobisty, rekrutacja, zarządzanie wynikami pracy, szkoleniami, zarządzaniem talentami oraz rozwojem organizacji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu zespołami. Pracował jako lider oraz członek grup realizujących projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi na poziomie całej organizacji.

Zdobył szerokie kompetencje w konstruowaniu oraz realizowaniu programów szkoleniowych i rozwojowych dla menedżerów wyższej i średniej kadry zarządzającej. Coach w zakresie coachingu menedżerskiego oraz rozwojowego.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi współpracując lub pracując w takich firmach jak: Nestle Polska (kierownik ds. pracowniczych, trener coach), TVP S.A. (kierownik działu szkoleń, trener), Macrosoft (dyrektor działu personalnego, coach, trener), Asseco Poland (dyrektor działu personalnego, trener, coach), AXA (trener, konsultant), COMP (trener, konsultant), Post Data (trener, konsultant).

Jego specjalności trenerskie, to szkolenia menedżerskie, rozwojowe, sprzedaż i obsługa klienta oraz zarządzanie zespołami, a w szczególności: Sprzedaż i obsługa klienta, Rekrutacja i selekcja, Coaching indywidualny dla menedżerów, Zarządzanie przez cele, Rozmowa rozwojowa, Asertywność, Zarządzanie czasem, Efektywne prowadzenie zebrań.

Od 1993 roku związany z rynkiem szkoleniowym jako trener, szef działów szkoleń, wykładowca, coach, osoba odpowiedzialna za wdrażanie programów szkoleniowych w organizacjach. Jego preferowany styl prowadzenia szkolenia to odnoszenie się do doświadczeń uczestników i na tej bazie budowanie nowych lub rozwój istniejących kompetencji.

ANNA MADLER

Absolwentka Politechniki Warszawskiej. Jest przekonana, że kluczowym elementem w organizacji są ludzie.

Jako trener wewnętrzny w dużej organizacji tworzyła i prowadziła wieloletni program szkoleń obejmujący zarówno rozwój umiejętności interpersonalnych, kompetencji menedżerskich jak i narzędzi zarządzania jakością.

Od kilkunastu lat jest doradcą i trenerem. Obszar jej działań to szkolenia, skuteczne funkcjonowanie w kontekście międzykulturowym i ochrona informacji.

W swojej pracy stara się budować długotrwałe, partnerskie relacje z klientem.

Specjalizuje się w tworzeniu i realizacji programów szkoleniowych dostosowanych do potrzeb i kultury organizacji np. budowa i profesjonalizacja zespołów; prowadzenie projektów; rozmowa rekrutacyjna; poznać, zrozumieć i skutecznie pracować w zespole polsko-francuskim; ochrona informacji – program dla menedżerów; bezpieczna podróż – program dla pracowników wysyłanych na misje zagraniczne.

Prowadzi szkolenia zarówno dla młodych pracowników na początku kariery zawodowej jak i zespołów dyrekcyjnych w Polsce i we Francji.

Doświadczeniem szkoleniowym dzieli się w ramach programu Train the Trainer obejmującego cały proces inżynierii szkoleniowej, od analizy potrzeb przez budowę i realizację programu do oceny wyników szkolenia.

Pracowała między innymi dla Thomson Polkolor, Valeo, Chantelle, Elekrociepłowni Kraków, Veolia, Groupe SEB, SODEBO.

Prywatnie doświadcza różnic kulturowych z mężem Francuzem.

projekt i wykonanie strony www: Fabryka DizajNu

przyjazne linki         home | o nas | klienci | referencje | kontakt | diagnoza | rozwój | doradztwo